Movies
Ratings
253
Platinum DataRated ★ 1.5
NarratageRated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
Honey and CloverRated ★ 2.5
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.0
The Ant BullyRated ★ 2.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0