Movies
Ratings
398
Volcano HighRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 4.0
HackersRated ★ 5.0
Get ShortyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Larry CrowneRated ★ 5.0
GracieRated ★ 4.0
Rocky IIIRated ★ 5.0
The JackalRated ★ 4.0
Pirates of Silicon ValleyRated ★ 5.0
EraserRated ★ 3.0
Riding in Cars with BoysRated ★ 5.0
KinseyRated ★ 3.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.0
Mad MaxRated ★ 3.0
Life as We Know ItRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Flirting ScholarRated ★ 5.0
PaycheckRated ★ 4.0