Movies
Ratings
302
BugoniaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
May DecemberRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
CracksRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
1st KissRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
eXistenZRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.5