Series
Ratings
53
Dan Da DanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
MashleRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
NANARated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
High CookieRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5