Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
300Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 1.0
The Karate KidRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0