Series
Ratings
54
The Good WifeRated ★ 3.5
HouseRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 3.5
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0