Titles you rated
Miss SloaneRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
FelonRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 2.5
LooperRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
AlliedRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5