Movies
Ratings
378
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0