Titles you rated
PicnicRated ★ 2.5- SheepRated ★ 2.0
- The Stars WhisperRated ★ 2.5
On Your LapRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
BossRated ★ 1.0
Pierrot le FouRated ★ 3.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
DreamsRated ★ 3.5
Lucky LuRated ★ 3.5
Becoming HumanRated ★ 2.0
The Shadow's EdgeRated ★ 2.5
Rangga & CintaRated ★ 1.5
Her Will Be DoneRated ★ 4.0- Melancholy inside the Magenta Swimming CapRated ★ 2.0
3670Rated ★ 3.5
FestivalRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0