Movies
Ratings
300
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Christopher RobinRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 3.0