Titles you rated
Haunted PalaceRated ★ 2.0
Dragon Ball DAIMARated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
On AirRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Rider Time: Kamen Rider RyukiRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.5
OnimushaRated ★ 2.5
The Red SleeveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
True BeautyRated ★ 2.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5