Series
Ratings
48- DexterRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
BonesRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
NCISRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 1.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 1.5
HeroesRated ★ 2.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0