Movie
Series
Book
Webtoon
Login
Sign Up
Titles you rated
All
By Rating
Recent
Squid Game Season 2
Rated ★ 2.5
Macross Dynamite 7
Rated ★ 4.0
Macross 7
Rated ★ 5.0
Macross F
Rated ★ 4.0
Arcane Season 1
Rated ★ 4.0
Conan, the Boy in Future
Rated ★ 4.0
Breaking Bad
Rated ★ 5.0
Digimon Adventure
Rated ★ 5.0
Haikyuu!!
Rated ★ 3.5
Haikyu!! Second Season
Rated ★ 3.5
Cowboy Bebop
Rated ★ 4.5