Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.5
FuryRated ★ 5.0