Movies
Ratings
30
Les MisérablesRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 1.0