Titles you rated
Mr. BrooksRated ★ 2.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Thank You for SmokingRated ★ 3.5
BiutifulRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 1.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Side EffectsRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.0