Movies
Ratings
305
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
FailanRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
TangledRated ★ 1.5