Titles you rated
AmadeusRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
The Four TimesRated ★ 2.0
The Green MileRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
La StradaRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 1.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Oliver TwistRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 3.0
An American in ParisRated ★ 3.0
MRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 3.0
BanditsRated ★ 4.0