Series
Ratings
121
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
NoblesseRated ★ 3.0
The God of High SchoolRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 4.5
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0