Titles you rated
The FivesRated ★ 4.0
YogaRated ★ 3.0
TeethRated ★ 1.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 3.0
CadaverRated ★ 2.0
The GrudgeRated ★ 3.0
[REC]²Rated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 1.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
Scream 4Rated ★ 2.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
Death BellRated ★ 2.0
Saw IVRated ★ 3.0
30 Days of NightRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 2.0