Titles you rated
The Brothers SunRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5