Movies
Ratings
245
Il MareRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0