Series
Ratings
23
PinocchioRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
NARUTORated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 2.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0