Series
Ratings
62
PenguindrumRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.5
WITCH WATCHRated ★ 3.5
ZENSHURated ★ 2.5
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5