Titles you rated
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 2.5
VictoriaRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5