Titles you rated
- Sura: A Love SongRated ★ 5.0
- Until the Stones SpeakRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
Millennium MamboRated ★ 2.0
Typhoon ClubRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Tokyo GodfathersRated ★ 5.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.5
SoulRated ★ 1.5
Concerning My DaughterRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 4.5