Movies
Ratings
390
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
A Monster CallsRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 1.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 1.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 2.5