Titles you rated
Police Academy 2: Their First AssignmentRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Story of Qiu JuRated ★ 3.0
The Tiger and the SnowRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
PunchRated ★ 1.0
2012Rated ★ 3.0
HannaRated ★ 1.0
Source CodeRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 1.0
Gentleman's AgreementRated ★ 1.0
Project NimRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Beastie BoysRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
FriendRated ★ 3.0