Movies
Ratings
480
BargainRated ★ 5.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Impudent GirlRated ★ 5.0
After YangRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 3.5
The Big SickRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.5
Diary of a ChambermaidRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Men, Women & ChildrenRated ★ 4.5
3 GenerationsRated ★ 4.0
Shades of the HeartRated ★ 4.5
RomeoRated ★ 4.0
Fly to the SkyRated ★ 3.5