Titles you rated
What IfRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.5