Titles you rated
- 어른 김장하Rated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Tuca & BertieRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0