Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
The MediumRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5