Titles you rated
Dagashi KashiRated ★ 3.0- The iDOLM@STERRated ★ 5.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
- Black BulletRated ★ 4.0
Girls und PanzerRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.5- The World God Only KnowsRated ★ 3.0
Hikaru no GoRated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0
Steins;Gate 0Rated ★ 3.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.5
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 3.0