Series
Ratings
18
Full HouseRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 4.5
Trailer Park BoysRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5