Movies
Ratings
63
The BabysitterRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5