Titles you rated
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 5.0
The Boss Baby: Back in BusinessRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 3.5- Fairy TailRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0