Movies
Ratings
602
ElementalRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
Day ShiftRated ★ 3.0
Seoul VibeRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 4.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.5