Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 1.0
Real SteelRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0