Movies
Ratings
34
The ClassicRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 3.0
StokerRated ★ 2.0
After LuciaRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Waltz with BashirRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0