Titles you rated
The ExpendablesRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 5.0
Judge DreddRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
R.I.P.D.Rated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 5.0
S.W.A.T.Rated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0