Movies
Ratings
1073
The InternRated ★ 4.5
Hotel ArtemisRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5