Titles you rated
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Girl, InterruptedRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Dog Day AfternoonRated ★ 4.0
Meek's CutoffRated ★ 3.0
KneecapRated ★ 0.5
A hot roofRated ★ 4.5
The Way We WereRated ★ 3.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
GrandmaRated ★ 3.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
FlowRated ★ 3.5