Titles you rated
Nirvana in FireRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 1.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
JailbirdsRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Animal BabiesRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 0.5
My Horrible BossRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 5.0