Titles you rated
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 0.5
Northern Limit LineRated ★ 2.0
SpyRated ★ 4.0
The DealRated ★ 1.0
ThorRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 1.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 1.5
The Con ArtistsRated ★ 0.5