Titles you rated
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Over the FenceRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
MulanRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 5.0
Pom PokoRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 1.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0