Titles you rated
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
The Alienist Season 2Rated ★ 2.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
DarkRated ★ 4.0
Ju-On: OriginsRated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
The Alienist Season 1Rated ★ 3.0
AggretsukoRated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5