Titles you rated
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5