Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Ivan's ChildhoodRated ★ 4.5
Andrei RublevRated ★ 4.0
SolarisRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Purge: Election YearRated ★ 3.0
White BadgeRated ★ 4.0
GoldfingerRated ★ 3.5
The ApartmentRated ★ 3.5
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.5
The Hills Have EyesRated ★ 2.5
UnfriendedRated ★ 2.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Chernobyl DiariesRated ★ 2.5
Tremors 2: AftershocksRated ★ 3.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 2.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
47 Meters DownRated ★ 2.5
Conspiracy TheoryRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5