Titles you rated
NonnasRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 3.5
Three Identical StrangersRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The FirmRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Life or Something Like ItRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
The Six Triple EightRated ★ 2.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0