Series
Ratings
285
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- 떡의 나라Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
The Too-Perfect Saint: Tossed Aside by My Fiancé and Sold To Another KingdomRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Into the NightRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0